618638-2026 - Mededinging
Nederland – Milieuzorgdiensten – Raamovereenkomst Opbrengen bufferstoffen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Opbrengen bufferstoffen
Beschrijving: Provincie Gelderland is op zoek naar twee partijen voor het sluiten van een raamovereenkomst voor het inkopen en daadwerkelijk opbrengen van bufferstoffen op natuurgronden op de Veluwe. Het opbrengen van de bufferstoffen zal in nauwe afstemming verlopen met de Bosgroep Midden Nederland als coördinerende partij en met de betreffende terreineigenaren. De eerste opdracht binnen de raamovereenkomst start zo snel mogelijk na gunning. Het raamcontract loopt tot 31 december 2028 en kent nog twee verlengopties van elk twee jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90700000 Milieuzorgdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen, 90710000 Milieubeheer, 90720000 Milieubescherming, 90730000 Opsporing van vervuiling, toezicht en verwijdering
5. Perceel
Perceel: LOT-0000