619100-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Duik- en snorkeluitrusting – Duikapparatuur
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Duikapparatuur
Beschrijving: De opdracht omvat de levering van een volledig SCUBA-duiksysteem, bestaande uit volgelaatsmaskers, duiktoestellen met draagstel, pneumatiek, secundaire ademgasautomaten, cilinderpakket, noodluchtvoorziening en optioneel een trimvoorziening. Op basis van de marktconsultatie is gebleken dat slechts één leverancier in staat is een systeem te leveren dat volledig voldoet aan de gestelde eisen. De veiligheid tijdens duikoperaties is een topprioriteit voor de brandweer. Veiligheidsregio Groningen stelt daarom strenge eisen aan de veiligheid en ergonomie van de te gebruiken duikapparatuur. Het systeem van één specifieke leverancier biedt unieke voordelen zoals geïntegreerde slangen en een optimaal te positioneren reserve-automaat. Daarnaast zijn de duikmaskers en draagharnassen aanpasbaar aan diverse lichaamstypen binnen de duikteams, wat van cruciaal belang is voor zowel de veiligheid als de operationele effectiviteit. Slechts één leverancier voldoet volledig aan deze specifieke eis. Verder verlangt de opdrachtgever flexibiliteit in de keuze van maten en flessentypes, waardoor de gebruikservaring en veiligheid verder worden geoptimaliseerd. Daarnaast is het van essentieel belang dat het geleverde systeem voorbereid is op toekomstige Oppervlakte Lucht Voorziening (OLV)-systemen. Aangezien de implementatie van OLV gepland staat, moet de apparatuur volledig OLV-ready zijn en voldoen aan de geldende wet- en regelgeving.
Interne identificatiecode: 916157961-72
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37412200 Duik- en snorkeluitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
5. Perceel
Perceel: LOT-0000