619177-2026 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden – Meerjarige raamovereenkomst van werken met betrekking tot het onderhoud van masten, pylonen en antennelocaties, de installatie van nieuwe antennelocaties, alsook de montage en demontage van masten en pylonen ten behoeve van de Federale Politie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarige raamovereenkomst van werken met betrekking tot het onderhoud van masten, pylonen en antennelocaties, de installatie van nieuwe antennelocaties, alsook de montage en demontage van masten en pylonen ten behoeve van de Federale Politie
Beschrijving: Meerjarige raamovereenkomst van werken met betrekking tot het onderhoud van masten, pylonen en antennelocaties, de installatie van nieuwe antennelocaties, alsook de montage en demontage van masten en pylonen ten behoeve van de Federale Politie
Interne identificatiecode: 2027R3012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2027R3012 - perceel 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit