619219-2025 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Overheidsopdracht voor diensten: Het leveren, implementeren en onderhouden van een beheerplatform met apps voor parkeerhandhaving
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Overheidsopdracht voor diensten: Het leveren, implementeren en onderhouden van een beheerplatform met apps voor parkeerhandhaving
Beschrijving: De Aanbestedende Overheid is op zoek naar een beheerplatform voor parkeerhandhaving als "Software as a service" overeenkomst welke voldoet aan de eisen en wensen van de Aanbestedende Overheid voor het beoogde toepassingsgebied. Zie ook titel 2.4 van de gepubliceerde selectieleidraad.
Interne identificatiecode: 20240702 - Beheerplatform Parkeerhandhaving
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 20240702 - Beheerplatform Parkeerhandhaving - 1
Beschrijving: De Aanbestedende Overheid is op zoek naar een beheerplatform voor parkeerhandhaving als "Software as a service" overeenkomst welke voldoet aan de eisen en wensen van de Aanbestedende Overheid voor het beoogde toepassingsgebied. De Opdracht wordt aangegaan voor een duur van 3 jaar, te rekenen vanaf de Voorlopige Aanvaarding van het Beheerplatform Parkeerhandhaving. De Opdracht kan door de Aanbestedende Overheid nadien nog drie keer worden verlengd met telkens 1 jaar. Zie ook titel 2.4 en 2.6 van de gepubliceerde selectieleidraad voor meer gedetailleerde informatie.
Interne identificatiecode: 1