619424-2025 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Ingenieursdiensten Project Benning - gemeente Ouder-Amstel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten Project Benning - gemeente Ouder-Amstel
Beschrijving: De opdracht betreft het verrichten van ingenieursdiensten voor de voorbereiding van het project Groot Onderhoud Benning in Ouderkerk aan de Amstel. De scope van de opdracht omvat veldonderzoek, ontwerp, participatie, contractvoorbereiding en aanbestedingsbegeleiding met als uiteindelijk doel het opstellen van een volledig en aanbestedingsgereed contractdossier (RAW-bestek) voor een toekomstige uitvoeringsopdracht. In de gewenste situatie is de wijk Benning toekomstbestendig ingericht met een nieuw zwevend rioolstelsel, opgehoogd maaiveld en aandacht voor klimaatadaptatie. Directievoering en toezicht tijdens de uitvoering vallen buiten deze opdracht. Zie vraagspecificatie.
Interne identificatiecode: DUO OA 202506 PRJ-2500130
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71322000 Technische ontwerpen voor constructie van civieltechnische werken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Ingenieursdiensten Project Benning
Interne identificatiecode: 1