619568-2023 - MededingingNederland-'s-Hertogenbosch: Onderhoud van terreinen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud watergangen en natuurlijk ingerichte gebieden Rayon Hertogswetering – Koningsvliet 2024-2026
Referentienummer: AM23001
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77314000 Onderhoud van terreinen
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdrachten bestaan in hoofdlijnen uit:
Watergangen:
a. maaien van watergangen;
b. verzamelen, opladen en afvoeren van vrijgekomen maaisel;
c. baggeren van watergangen;
d. 3D-meten van maai- en baggerwerk bij watergangen tot 6 m breedte;
e. verrichten van bijkomende werkzaamheden.
Natuurlijk ingerichte gebieden:
a. maaien van natuurlijk ingerichte gebieden:
b. maaien van bloemrijk grasland/onderhoudspad;
c. bijmaaien rondom obstakels zoals afrasteringen en poorten/hekken;
d. maaien van oever- en watervegetatie natuurvriendelijke oevers;
e. maaien van ruigtestroken;
f. maaien van oever- en watervegetatie poel-wiel-vijver, nevengeul, inham en paaibaai;
g. maaien van rietkraag;
h. Het verzamelen, opladen en afvoeren van vrijgekomen maaisel;
i. verwijderen van specifieke watervegetatie (grote waternavel);
j. snoeien en dunnen van houtachtige beplanting;
k. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 10 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht betreft een dienst. De contractvorm betreft een RAW-raamovereenkomst. De werkzaamheden dienen uitgevoerd te worden in Rayon Hertogswetering – Koningsvliet van waterschap Aa en Maas.
De opdrachten die worden gegund op basis van de raamovereenkomst bestaan in hoofdlijnen uit:
a. Het maaien van watergangen;
b. Het verzamelen, opladen en afvoeren van vrijgekomen maaisel;
c. Het baggeren van watergangen;
d. Het 3D-meten van maai- en baggerwerk bij watergangen tot 6 m breedte;
e. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden.
a. Het maaien van natuurlijk ingerichte gebieden:
b. Het maaien van bloemrijk grasland/onderhoudspad;
c. Het bijmaaien rondom obstakels zoals afrasteringen en poorten/hekken;
d. Het maaien van oever- en watervegetatie natuurvriendelijke oevers;
e. Het maaien van ruigtestroken;
f. Het maaien van oever- en watervegetatie poel-wiel-vijver, nevengeul, inham en paaibaai;
g. Het maaien van rietkraag;
i. Het verwijderen van specifieke watervegetatie (grote waternavel);
j. Het snoeien en dunnen van houtachtige beplanting;