619736-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Belegde broodjes
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering Broodjes en Broodmaaltijden
Referentienummer: UTP8000538
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
15811511 Belegde broodjes
II.1.4.
Korte beschrijving
De Tweede Kamer beoogt door middel van de Aanbestedingsprocedure een raamovereenkomst te sluiten met 1 opdrachtnemer voor het leveren van broodmaaltijden c.q. belegde broodjes en lunch- c.q. broodjespakketten.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
55520000 Cateringdiensten, 15894200 Bereide maaltijden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Euro 300.000,-