619741-2024 - Mededinging
Nederland – Onderhoud van verkeerslichten – Dagelijks onderhoud (i)VRI buiteninstallaties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Dagelijks onderhoud (i)VRI buiteninstallaties
Beschrijving: Het doel van dagelijks onderhoud aan verkeersregelinstallaties is primair om de installaties te laten voldoen aan het vastgestelde kwaliteitsniveau ‘sober en doelmatig’. Dit kwaliteitsniveau is aan de hand van gangbare landelijke technische richtlijnen concreet gemaakt. De geraamde waarde van de raamovereenkomst is € 1.200.000,- over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De totale maximale waarde van de raamovereenkomst wordt gesteld op € 1.800.000,- over de gehele looptijd, inclusief verlengingsopties.
Interne identificatiecode: 23.O.179
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232200 Onderhoud van verkeerslichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: (I)VRI Buiteninstallaties
Beschrijving: De Provincie Overijssel is voornemens een opdracht te verstrekken voor WK-2024-12, Dagelijks onderhoud (I)VRI buiteninstallaties.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd