620803-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Niet-openbare Europese aanbesteding IGA Tool
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Niet-openbare Europese aanbesteding IGA Tool
Beschrijving: Zie Selectieleidraad 2.2 Omschrijving van de Opdracht De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt € 6.200.000 exclusief btw, berekend over de maximale looptijd van de Overeenkomst van acht (8) jaar en met inbegrip van de voorziene verlengingsopties en overige voorzienbare onderdelen en opties van de Opdracht. Opdrachtgever gaat uit van inrichting- en implementatiekosten met een waarde van circa € 580.000 Jaarlijks terugkerende licentiekosten met een waarde van circa € 700.000 gedurende maximaal acht (8) jaar. Voornoemde bedragen zijn telkens exclusief btw. Gemakshalve is bij deze raming de invloed van prijsstijgingen en prijsdalingen buiten beschouwing gelaten. Deze informatie is onder andere gebaseerd op de informatie die wij uit de marktconsultatie hebben gehaald. De financiële uitvraag wordt in de Inschrijffase nader uitgewerkt. Aan deze raming kunnen Gegadigden geen rechten ontlenen. De geraamde waarde is uitsluitend bedoeld als indicatie van de verwachte financiële omvang van de Opdracht en houdt geen afnamegarantie of garantie ten aanzien van de daadwerkelijke te realiseren omzet in. De daadwerkelijke omvang van de afname is afhankelijk van de behoefte van IVO Rechtspraak gedurende de looptijd van de Overeenkomst en van de onderdelen en opties die daadwerkelijk worden afgenomen. De wijze waarop de financiële Inschrijving moet worden opgebouwd en de daarbij geldende prijsen tariefstructuur wordt in de Inschrijffase nader uitgewerkt.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opties tot verlenging 4