620923-2025 - Mededinging
België – Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten – Leveren van milieuvriendelijke schoonmaakproducten en -materialen voor Gemeente en OCMW (1/1/2026-31/12/2029)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van milieuvriendelijke schoonmaakproducten en -materialen voor Gemeente en OCMW (1/1/2026-31/12/2029)
Beschrijving: Het lokaal bestuur Meise wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de aankoop van milieuvriendelijke schoonmaakproducten en -materialen voor de verschillende gebouwen van het Lokaal bestuur Meise (1/1/2026-31/12/2029), waarbij het leverings- en opvolgproces en het verbruik van de schoonmaakmiddelen zo efficiënt mogelijk wordt geregeld. Het betreft een overeenkomst geldig voor 48 maanden vanaf de datum van sluiting van de opdracht. De aankopen zullen per afroep worden geplaatst. Naast de materialen opgesomd in de inventaris, zullen ook alle andere artikelen uit de catalogus van de firma het voorwerp uitmaken van deze overeenkomst.
Interne identificatiecode: PPP06B-3237/5149/2025397
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025397_P1_1