621072-2025 - Mededinging
Nederland – Bouwrijp maken van terreinen – Bouwrijp maken bouwterrein landstation Nederwiek 2
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwrijp maken bouwterrein landstation Nederwiek 2
Beschrijving: Het bouwrijp maken van het bouwterrein voor het 525 kV landstation NW2, zoals beschreven in het RAW-bestek. De werkzaamheden om het terrein bouwrijp te maken bestaan in hoofdzaak uit: • Verrichten diverse opruimingswerkzaamheden; • Aanbrengen bouwhekken; • Aanbrengen rijplaten; • Graven, vervoeren en verwerken grond; • Aanbrengen van zand; • Aanbrengen stalen damwand en betonnen L-elementen; • Inzaaien; • Bijkomende werkzaamheden
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen
Aanvullende classificatie (cpv): 45110000 Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet, 45111200 Bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet, 45112500 Grondverzet
5. Perceel
Perceel: LOT-0000