621264-2022 - MededingingNederland-Sellingen: Onderhoud van straatverlichting
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Beheer en onderhoud openbare verlichting gemeente Westerwolde
Referentienummer: CH 2022-10
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50232100 Onderhoud van straatverlichting
II.1.4.
Korte beschrijving
De uit te voeren werkzaamheden bestaan voornamelijk (maar niet uitsluitend) uit:
- Het opzetten en inrichten van een beheersysteem;
- Het dagelijks bijgewerkt houden van het beheersysteem;
- Jaarlijks schouwen van de openbare verlichting;
- Het organiseren en in bedrijf houden van een storingswachtdienst;
- Opheffen van storingen en defecten;
- Het herstellen van schades door aanrijdingen en vernielingen;
- Het uitvoeren van groepsgewijze lampremplace;
- Het leveren, plaatsen, vervangen en verwijderen van lichtmasten;
- Het leveren, plaatsen, vervangen en verwijderen van armaturen;
- Het leveren en vervangen van lampen;
- Het verhalen van schades bij dader of Waarborgfonds;
- Bijkomende werkzaamheden.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€ 2.000.000