62138-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten in verband met software – Vervanging ERP-systeem bij sociaal ontwikkelbedrijf iederz
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervanging ERP-systeem bij sociaal ontwikkelbedrijf iederz
Beschrijving: Onderhandelingsprocedure zonder aankondiging wegens dwingende spoed. De gemeente Groningen moet het huidige ERP-systeem 'Eniac' van sociaal ontwikkelbedrijf Iederz z.s.m. vervangen. In het kader van vrijwillige transparantie vooraf ex. art. 4.16 Aanbestedingswet is de gemeente voornemens een overeenkomst te sluiten met een leverancier op grond van dwingende spoed ex artikel 2.32 lid 1 onder c Aanbestedingswet voor het leveren, implementeren en onderhouden van een ERP systeem ten behoeve van Iederz, om de benodigde dienstverlening te kunnen borgen. Iederz heeft dringend behoefte aan een goed werkend ERP systeem omdat het huidige systeem ernstig verouderd is, reeds verstoringen veroorzaakt en de bedrijfscontinuiteit in gevaar brengt. €1.500.000,- over een periode van 14 jaar.
Interne identificatiecode: 2023-24
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf ex art. 4.16 Aanbestedingswet.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: - €1.500.000 over 14 jaar.
Interne identificatiecode: 1