621386-2025 - Mededinging
Nederland – Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur – Schoonmaak gemeentehuis Bernheze (artikel 2.82 Aw)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak gemeentehuis Bernheze (artikel 2.82 Aw)
Beschrijving: Schoonmaak gemeentehuis en De Pas kantoor gedeelte
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen, 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: De Pas Theater gedeelte