621479-2022 - MededingingNederland-Geldermalsen: Installatie van radio-, televisie-, audio- en video-uitrusting
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering, installatie en implementatie Audio Visuele middelen raadzaal, voorrondezaal en griffiekamers gemeentehuis West Betuwe
Referentienummer: 205636
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
51310000 Installatie van radio-, televisie-, audio- en video-uitrusting
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht bestaat op hoofdlijnen uit de volgende onderdelen:
a)  Levering van een audiovisuele oplossing voor de raadzaal en voorrondezaal.
b)  Levering van een audiovisuele oplossing voor de werkkamers van de griffie.
c)  Levering en aansluiten van aansluitpunt in de centrale hal
d) Installatie en implementatie van de nieuwe audiovisuele oplossing
e)  Jaarlijkse support op de door de leverancier aangeboden audiovisuele oplossing.
g) Optie 1 - Leveren en installeren van 'Spreektijden bijhouden en tonen' conform het Programma van Eisen.
h) Optie 2 - Leveren en installeren van een een 2e voorrondezaal conform dezelfde eisen uit het PvE voor de 1e voorrondezaal.
Deze aanbesteding wordt namens de aanbestedende dienst begeleid door Regio Rivierenland, Team Inkoop, gevestigd te Tiel.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
32321200 Audiovisuele uitrusting, 32321300 Audiovisuele materialen, 32330000 Opname- en weergaveapparatuur voor audio en video, 32351000 Toebehoren van audio- en video-uitrusting, 32351300 Toebehoren voor audioapparatuur, 50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting, 50342000 Reparatie en onderhoud van audio-uitrusting, 50343000 Reparatie en onderhoud van video-uitrusting, 51313000 Installatie van audio-uitrusting, 51314000 Installatie van video-uitrusting
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Aanleiding en doel aanbesteding
Door gemeente West Betuwe wordt het voormalige gemeentehuis van Geldermalsen gebruikt als gemeentehuis van deze nieuwe gemeente. Vanwege het feit dat het gemeentehuis niet meer ingericht en ingedeeld is conform de huidige eisen, dient het gehele bestaande gemeentehuis te worden aangepast en te worden verduurzaamd.
Tevens is ook een uitbreiding van het gemeentehuis noodzakelijk om alle gemeentelijke functies te kunnen huisvesten.
Omvang van de Opdracht:
In 2020 is er door de gemeente West Betuwe een traject gestart om de functionaliteiten van de huidige AV-middelen beter te laten aansluiten op de interne documentmanagementsoftwaresystemen en in samenhang met de huidige marktontwikkelingen. Uitgangspunt is hierbij een modulaire opzet die een mate van flexibiliteit biedt om in te spelen op toekomstige ontwikkelingen (denk aan uitbreiding van de raad of verandering in vergaderstructuur en/of de wens om remote te kunnen vergaderen).
a) Levering van een audiovisuele oplossing voor de raadzaal en voorrondezaal.
b) Levering van een audiovisuele oplossing voor de werkkamers van de griffie.
c) Levering en aansluiten van aansluitpunt in de centrale hal
e) Jaarlijkse support op de door de leverancier aangeboden audiovisuele oplossing.
f) Optie 1 - Leveren en installeren van 'Spreektijden bijhouden en tonen' conform het Programma van Eisen.
g) Optie 2 - Leveren en installeren van een een 2e voorrondezaal conform dezelfde eisen uit het PvE voor de 1e voorrondezaal.
De onder f) en g) genoemde opties maken thans geen onderdeel uit van deze opdracht. Echter inschrijver dient voorbereid te zijn voor de levering van de gewenste opties en/of, ten aanzien van optie 1, een oplossing aan te bieden voor de raadzaal, rekening houdend met deze optie.
De gemeente kan ervoor kiezen om deze opties gedurende de (support- en beheer) contractperiode af te nemen. Dit kan niet als een verplichting worden gezien. .
De nieuwe AV-oplossing moet minimaal voldoen aan het Programma van Eisen.
De AV-oplossing is toekomstbestendig in de ondersteuning van het vergaderproces van de Raad. Een belangrijk element hierbij is het uitwisselen van informatie tussen de AV-oplossing en alle (op de Nederlandse markt bekende) Raadsinformatiesystemen (RIS). Met andere woorden, de nieuwe AV-oplossing kan met een raadsinformatiesysteem (leverancier onafhankelijk) de in het Programma van Eisen beschreven informatie uitwisselen. Daarnaast moet deze oplossing multifunctioneel kunnen worden gebruikt (verschillende type bijeenkomsten ondersteunen).
Buiten de scope van deze opdracht vallen de volgende werkzaamheden:
- Bouwkundige en installatietechnische voorzieningen, die niet onderdeel van audiovisuele installaties zijn;
- Netwerkconnectiviteit binnen het netwerk van de gemeente.