621867-2026 - Resultaat
Nederland – Bouwen van gebouwen – Realisatie Huis van Stad en Regio
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie Huis van Stad en Regio
Beschrijving: Aanbesteding voor de realisatie van het Huis van Stad en Regio in 2 percelen: Bouw (perceel 1) resp. Installatietechniek (perceel 2). Zie bestekken.
Interne identificatiecode: 220077GDD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45400000 Afwerking van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bouw
Beschrijving: Dit perceel betreft de bouwtechnische uitvoering. Zie verder bestek t.b.v. Perceel 1 Bouw. Zie aanbestedingsdocumentatie.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45400000 Afwerking van gebouwen
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Installatietechniek
Beschrijving: Dit perceel betreft de installatietechnische werkzaamheden voor de realisatie van het Huis van Stad en Regio. Zie verder ook het bestek. Zie aanbestedingsdocumentatie.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw