621904-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Wegdekwerkzaamheden voor straten
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Groot onderhoud elementenverharding
Referentienummer: 220070
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45233252 Wegdekwerkzaamheden voor straten
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Den Haag streeft ernaar de ‘Openbare ruimte Duurzaam beter’ te maken. Daarvoor vindt in opdracht van de gemeente continu onderhoud aan het Haagse wegennet plaats, waaronder aan elementenverhardingen (ook wel bestrating, straatwerk, plaveisel, ‘open’ verharding genoemd). Deze aanbesteding betreft de raamovereenkomst voor het Groot onderhoud aan elementenverhardingen vanaf 200 m2 aaneengesloten per locatie.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45233252 Wegdekwerkzaamheden voor straten, 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Groot onderhoud aan elementenverhardingen vanaf 200 m2 aaneengesloten per locatie in de stadsdelen Scheveningen, Escamp, Loosduinen en Segbroek.
Perceel 2
Perceel nr.: 2
Groot onderhoud aan elementenverhardingen vanaf 200 m2 aaneengesloten per locatie in de stadsdelen Leidschenveen-Ypenburg, Haagse Hout, Laak en Centrum.