621906-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DOS-2023-0002606 - Webspecialist
Referentienummer: DOS-2023-0002606
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Geachte heer/mevrouw,
De Provincie Zuid-Holland (hierna ‘PZH’) heeft behoefte aan de inzet van een externe kandidaat voor de opdracht - Webspecialist. Graag nodigen wij u uit om hiervoor een aanbieding te doen.
Op deze offerteaanvraag zijn de ‘Algemene Inkoopvoorwaarden Provincies voor leveringen en diensten (AIV P12)’ van toepassing, welke als bijlage bij de ‘Aanbestedingsleidraad zijn toegevoegd
DOS-2016-0007287 DAS (Tijdelijke) inhuur I&A functies.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Webspecialist
- De gemiddelde inzet bedraagt 36 tot 40 uur per week.
- Looptijd: 19 juni 2023 tot en met 31 december 2023.