2. Procedure
Procedure
Titel: EU Aanbesteding catering- & warme drankenvoorzieningen gemeente Lansingerland
Beschrijving: De verzorging van het bedrijfsrestaurant, vergader- en lunchservice, banqueting en evenementen en het leveren en onderhouden van een vendingmachine, op het gebied van catering. Het leveren, verzorgen en onderhouden van de warme drankenautomaten. Cateringvoorzieningen kent een maximumbedrag van € 135.000,- exclusief btw, inclusief verkopen op rekening. Kosten voor de warme drankenautomaten bedragen circa € 91.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 2025.0261
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Catering- & warme drankenvoorzieningen
Beschrijving: De verzorging van het bedrijfsrestaurant, vergader- en lunchservices, banqueting en evenementen en levering en onderhouden van de vendingmachine. Het leveren, verzorgen, en onderhouden van de warme drankenvoorzieningen. • de exploitatie van de bedrijfshorecavoorziening; • de verzorging van de vergader- en lunchservice; • de verzorging van banqueting en evenementen; • het leveren en gebruiksklaar installeren van de warme drankenautoma-ten; • het technisch (preventief en correctief) onderhouden en verzorgen van de warme drankenautomaten; • het dagelijks verzorgen en bijvullen (operating) van de warme dranken-automaten op het gemeentehuis; • het leveren van alle benodigde ingrediënten; • het leveren van de ondersteunende producten; • het leveren en gebruiksklaar installeren van de vendingmachine; • het technisch (preventief en correctief) onderhouden en verzorgen van de vendingmachine; • het dagelijks verzorgen en bijvullen (operating) van de vendingmachine.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Initiële duur kan verlengd worden met driemaal één jaar, tot uiterlijk 31 maart 2034.