Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Dynamisch Aankoopsysteem Inhuur Personeel
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Instelling van Dynamisch Aankoopsysteem ten behoeve van de inhuur van tijdelijke personeel. Het Dynamisch Aankoopsysteem wordt geëxploiteerd door Inhuurdesk Inkada.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/12/2021Einde: 30/11/2031
Deze opdracht kan worden verlengd: neen