622224-2025 - Mededinging
Nederland – Aansprakelijkheidsverzekeringen – Aansprakelijkheidsverzekering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Beschrijving: Deze aanbesteding van Waterschap Scheldestromen gaat over het afsluiten van een aansprakelijkheidsverzekering die dekking biedt voor zaak-, letsel- en vermogensschade, inclusief bijbehorende schadeafhandeling. De overeenkomst wordt via een Europese openbare procedure gegund op basis van laagste prijs
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: De verzekering gaat in op 1 januari 2026. De looptijd is 36 maanden met de jaarlijkse mogelijkheid tot opzegging voor beide partijen, en met de wederzijdse mogelijkheid van een verlenging van drie (3) maal een periode van twaalf (12) maanden onder dezelfde voorwaarden.