622266-2024 - Mededinging
België – Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting – Raamovereenkomst voor het leveren van elektrisch installatiemateriaal en lampen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van elektrisch installatiemateriaal en lampen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van elektrisch installatiemateriaal en lampen. Dit materiaal wordt aangekocht om voor de continuïteit van de belichting en elektrische apparatuur in de gebouwen van de Groep Antwerpen te zorgen.
Interne identificatiecode: GAC_2023_02760
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31000000 Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting
Aanvullende classificatie (cpv): 31530000 Delen van lampen en verlichtingstoestellen, 31532000 Delen van lampen en verlichtingsarmaturen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2023_02760 - 1
Interne identificatiecode: 1