622505-2022 - MededingingNederland-Groningen: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding schoonmaakdiensten
Referentienummer: WS3379594427
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Gasunie heeft 44 locaties waar schoonmaak plaatsvindt, de locaties zijn onder te verdelen in:
• Kantoorgebouwen
• Technische gebouwen
• Combinatie kantoor- en technische gebouwen
De opdracht omvat in grote lijnen:
• Reguliere schoonmaak van ruimten en inventaris;
o Algemene en bijzondere administratieve ruimten;
o Sanitaire ruimten inclusief bijvullen van sanitaire accessoires;
o Verkeersruimten
o Vergaderruimten
o Technische ruimten
• Glasbewassing binnen- en buitenzijde;
• Specialistische reiniging (op afroep).
• Specialistisch onderhoud van vloeren (op afroep)
De levering van sanitaire middelen valt buiten de scope van deze opdracht.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
90919200 Schoonmaken van kantoren, 90911300 Wassen van ramen, 90911200 Reiniging van gebouwen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Nadere informatie is opgenomen in de aanbestedingsleidraad.