See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering voeding WZC Heuvelheem
Beschrijving: Levering voeding WZC Heuvelheem
Interne identificatiecode: PPP03B-2267/4173/2024/154
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Hoogdringendheid
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Zuivelproducten
Beschrijving: Lot 1: Zuivel Lot 2: Leveren van bereide zuivel Lot 3: Margarine Lot 4: Eieren
Interne identificatiecode: 2024/154_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Groenten en fruit
Beschrijving: Lot 1: verse groenten Lot 2: vers fruit Lot 3: geschilde aardappelen
Interne identificatiecode: 2024/154_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Vleeswaren
Beschrijving: Lot 1: vers vlees Lot 2: gemalen vlees Lot 3: gevogelte Lot 4: bereide vleeswaren en charcuterie
Interne identificatiecode: 2024/154_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Vis
Beschrijving: Lot 1: Verse vis
Interne identificatiecode: 2024/154_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Algemene voeding
Beschrijving: Lot 1: Algemene voedingswaren Lot 2: Broodbeleg Lot 3: Koeken Lot 4: fruitconserven Lot 5: Groentenconserven
Interne identificatiecode: 2024/154_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Diepvriesproducten
Beschrijving: Lot 1: Diepvriesproducten Lot 2: Ijs en aanverwanten
Interne identificatiecode: 2024/154_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Dieetvoeding
Beschrijving: Lot 1: Dieetproducten
Interne identificatiecode: 2024/154_7