2. Procedure
Procedure
Titel: Machinaal en handmatig reinigen van kolken
Beschrijving: De Opdrachtgever wil een overeenkomst afsluiten voor de machinale- en handmatige reiniging van de straat- / trottoirkolken verspreid over de 11 kernen van de gemeente Krimpenerwaard. Het doel dat de opdrachtgever nastreeft met de opdracht is het uitvoering geven aan de inzameling en transport van afvalwater volgens de Waterwet. Na gunning worden tekeningen, plattegronden en/of andere info waarop de locaties van de te reinigen kolken staan aangegeven aan de opdrachtnemer verstrekt. De werkzaamheden vinden plaats binnen als buiten de bebouwde kom van de kernen van de gemeente Krimpenerwaard o euro
Interne identificatiecode: 1578.3a
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90641000 Diensten voor het reinigen van kolken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Opdrachtgever wil een overeenkomst afsluiten voor de machinale- en handmatige reiniging van de straat- / trottoirkolken verspreid over de 11 kernen van de gemeente Krimpenerwaard. Het doel dat de opdrachtgever nastreeft met de opdracht is het uitvoering geven aan de inzameling en transport van afvalwater volgens de Waterwet. Na gunning worden tekeningen, plattegronden en/of andere info waarop de locaties van de te reinigen kolken staan aangegeven aan de opdrachtnemer verstrekt. De werkzaamheden vinden plaats binnen als buiten de bebouwde kom van de kernen van de gemeente Krimpenerwaard 0 euro
Interne identificatiecode: 1