622711-2023 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Europese aanbesteding Flexibele Arbeid
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Flexibele Arbeid
Beschrijving: De Veiligheidsregio- en GGD IJsselland zijn voornemens Flexibele Arbeid in te huren en zijn daarvoor een Europese Openbare aanbesteding gestart. N.T.B.
Interne identificatiecode: 10503/BvB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Uitzendkrachten tot en met schaal 9 en payroll
Beschrijving: Opdrachtnemer stelt, voor het invullen van tijdelijke vacatures voor alle functies (m.u.v. medische functies), flexibel extern personeel ter beschikking aan de aanbestedende dienst, waarvoor Opdrachtnemer de werving en selectie heeft verricht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Voor Perceel 1, 3, 4 geldt een overeenkomst initieel van 2 jaar. Voor Perceel 2 geldt een overeenkomst initieel van 1 jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Uitzendkrachten tijdens crisissituaties
Beschrijving: Opdrachtnemer stelt, voor het invullen van tijdelijke vacatures voor alle functies (m.u.v. medische functies) tijdens crisissituaties, flexibel extern personeel ter beschikking aan de aanbestedende dienst, waarvoor Opdrachtnemer de werving en selectie heeft verricht.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Medisch personeel (alle schalen)
Beschrijving: Opdrachtnemer stelt, voor het invullen van tijdelijke vacatures op het gebied van medisch personeel, flexibel extern personeel ter beschikking aan de aanbestedende dienst, waarvoor Opdrachtnemer de werving en selectie heeft verricht.
Interne identificatiecode: 3