622720-2024 - Resultaat
België – Software en informatiesystemen – QOZB24-3228 Levering van databanken voor bibliometrisch onderzoek van facultair onderzoekscentrum ECOOM
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: QOZB24-3228 Levering van databanken voor bibliometrisch onderzoek van facultair onderzoekscentrum ECOOM
Beschrijving: QOZB24-3228 Levering van databanken voor bibliometrisch onderzoek van facultair onderzoekscentrum ECOOM
Interne identificatiecode: QOZB24-3228
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QOZB24-3228 - 1
Interne identificatiecode: 1