622768-2023 - Mededinging
België – Zekeringen – Messmeltveiligheden en protistoren
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Messmeltveiligheden en protistoren
Beschrijving: Levering van messmeltveiligheden en protistoren onder de vorm van punctuele aankoop
Interne identificatiecode: 23C 0000745851 7000000809
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31211300 Zekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 23C/0000745851/7000000809 - 1
Beschrijving: Aankoop messmeltveiligheden
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 23C/0000745851/7000000809 - 2
Beschrijving: Aankoop protistoren
Interne identificatiecode: 2