2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Strand IJmuiden aan Zee
Beschrijving: De gemeente Velsen heeft als doelstelling om het strand IJmuiden aan Zee te laten onderhouden. De werkzaamheden voor het onderhoud van het Strand IJmuiden aan Zee bestaan uit het zandvrij houden van de strandopgangen. In de wintermaanden bestaan de werkzaamheden daarbij om de opgangen sneeuw- en ijsvrij te houden. Zie werkomschrijving
Interne identificatiecode: VLS 202306 PRJ-2300125
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92332000 Stranddiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: IJmuiden aan Zee
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument Zie werkomschrijving
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocument