2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud begraafplaatsen
Beschrijving: Onderhoud groen begraafplaatsen als vaste opdracht met daaraan gekoppeld een raamovereenkomst 9 begraafplaatsen
Interne identificatiecode: Z25.222591
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 45236300 Verharding voor begraafplaatsen, 98371111 Diensten voor het onderhouden van begraafplaatsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: onderhoud groen begraafplaatsen
Beschrijving: onderhoud groen 9 begraafplaatsen als vaste opdracht met daaraan gekoppeld een raamovereenkomst 9 begraafplaatsen
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45236000 Aanbrengen van verharding, 98371110 Begraafplaatsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging overeenkomst met 3 x 2 jaar