See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Bepaling nitraatresidu van landbouwpercelen 2024
Beschrijving: De opdracht omvat het verrichten van ongeveer 4075 nitraatresidubepalingen (bemonstering, analyseren op nitraat, het nitraatresidu berekenen en rapporteren). De opdracht bestaat uit 28 afzonderlijk toe te wijzen loten. Het aantal nitraatresidubepalingen van landbouwpercelen of delen ervan is variabel per lot. De opdracht kadert in de controle van het nitraatresidu van landbouwpercelen.
Interne identificatiecode: PPP08P-1868/4403/AMB/2024/2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90732910 Beoordeling van vervuiling door nitraten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 (Arrondissementen Veurne + gemeenten Vleteren en Poperinge – NOORD)
Beschrijving: Perceel 1 (Arrondissementen Veurne + gemeenten Vleteren en Poperinge – NOORD)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 (Arrondissementen Veurne + gemeenten Vleteren en Poperinge – ZUID)
Beschrijving: Perceel 2 (Arrondissementen Veurne + gemeenten Vleteren en Poperinge – ZUID)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 (Arrondissement Ieper (behalve gemeenten Vleteren en Poperinge) WEST)
Beschrijving: Perceel 3 (Arrondissement Ieper (behalve gemeenten Vleteren en Poperinge) WEST)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 (Arrondissement Diksmuide WEST)
Beschrijving: Perceel 4 (Arrondissement Diksmuide WEST)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 4_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5 (Arrondissement Oostende)
Beschrijving: Perceel 5 (Arrondissement Oostende)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 5_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6 (Arrondissement Diksmuide OOST)
Beschrijving: Perceel 6 (Arrondissement Diksmuide OOST)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 6_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7 (Arrondissement Ieper (behalve gemeenten Vleteren en Poperinge) OOST)
Beschrijving: Perceel 7 (Arrondissement Ieper (behalve gemeenten Vleteren en Poperinge) OOST)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 7_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel 8 (Arrondissement Roeselare NOORD)
Beschrijving: Perceel 8 (Arrondissement Roeselare NOORD)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 8_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Perceel 9 (Arrondissement Brugge + Arrondissement Gent en Eeklo (te noorden van de autosnelweg E40) en arrondissement Sint-Niklaas – WEST)
Beschrijving: Perceel 9 (Arrondissement Brugge + Arrondissement Gent en Eeklo (te noorden van de autosnelweg E40) en arrondissement Sint-Niklaas – WEST)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 9_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Perceel 10 (Arrondissement Tielt NOORD)
Beschrijving: Perceel 10 (Arrondissement Tielt NOORD)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 10_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Perceel 11 (Arrondissement Roeselare ZUID)
Beschrijving: Perceel 11 (Arrondissement Roeselare ZUID)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 11_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Perceel 12 (Arrondissement Kortrijk)
Beschrijving: Perceel 12 (Arrondissement Kortrijk)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 12_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Perceel 13 (Arrondissement Tielt ZUID)
Beschrijving: Perceel 13 (Arrondissement Tielt ZUID)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 13_13
Perceel: LOT-0014
Titel: Perceel 14 (Arrondissementen Gent en Oudenaarde (te westen van de Schelde en te zuiden van de autosnelweg E40) NOORD)
Beschrijving: Perceel 14 (Arrondissementen Gent en Oudenaarde (te westen van de Schelde en te zuiden van de autosnelweg E40) NOORD)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 14_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Perceel 15 (Arrondissementen Oudenaarde, Dendermonde en Aalst (te oosten en te zuiden van de Schelde) – WEST + Arrondissementen Gent en Oudenaarde (te westen van de Schelde en te zuiden van de autosnelweg E40) – ZUID)
Beschrijving: Perceel 15 (Arrondissementen Oudenaarde, Dendermonde en Aalst (te oosten en te zuiden van de Schelde) – WEST + Arrondissementen Gent en Oudenaarde (te westen van de Schelde en te zuiden van de autosnelweg E40) – ZUID)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 15_15
Perceel: LOT-0016
Titel: Perceel 16 (Arrondissementen Oudenaarde, Dendermonde en Aalst (te oosten en te zuiden van de Schelde) OOST)
Beschrijving: Perceel 16 (Arrondissementen Oudenaarde, Dendermonde en Aalst (te oosten en te zuiden van de Schelde) OOST)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 16_16
Perceel: LOT-0017
Titel: Perceel 17 (Arrondissement Gent en Eeklo (te noorden van de autosnelweg E40) en arrondissement Sint-Niklaas OOST)
Beschrijving: Perceel 17 (Arrondissement Gent en Eeklo (te noorden van de autosnelweg E40) en arrondissement Sint-Niklaas OOST)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 17_17
Perceel: LOT-0018
Titel: Perceel 18 (Arrondissementen Antwerpen en Mechelen NOORD)
Beschrijving: Perceel 18 (Arrondissementen Antwerpen en Mechelen NOORD)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 18_18
Perceel: LOT-0019
Titel: Perceel 19 (Arrondissement Turnhout NOORD)
Beschrijving: Perceel 19 (Arrondissement Turnhout NOORD)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 19_19
Perceel: LOT-0020
Titel: Perceel 20 (Arrondissementen Antwerpen en Mechelen ZUID)
Beschrijving: Perceel 20 (Arrondissementen Antwerpen en Mechelen ZUID)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 20_20
Perceel: LOT-0021
Titel: Perceel 21 (Arrondissement Turnhout ZUID)
Beschrijving: Perceel 21 (Arrondissement Turnhout ZUID)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 21_21
Perceel: LOT-0022
Titel: Perceel 22 (Arrondissementen Maaseik NOORD)
Beschrijving: Perceel 22 (Arrondissementen Maaseik NOORD)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 22_22
Perceel: LOT-0023
Titel: Perceel 23 (Arrondissement Hasselt ten noorden van E314/A2 en Arrondissement Maaseik - ZUID)
Beschrijving: Perceel 23 (Arrondissement Hasselt ten noorden van E314/A2 en Arrondissement Maaseik - ZUID)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 23_23
Perceel: LOT-0024
Titel: Perceel 24 (Arrondissement Hasselt ten zuiden van E314/A2)
Beschrijving: Perceel 24 (Arrondissement Hasselt ten zuiden van E314/A2)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 24_24
Perceel: LOT-0025
Titel: Perceel 25 (Arrondissement Tongeren)
Beschrijving: Perceel 25 (Arrondissement Tongeren)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 25_25
Perceel: LOT-0026
Titel: Perceel 26 (Arrondissement Leuven ten zuiden van N2)
Beschrijving: Perceel 26 (Arrondissement Leuven ten zuiden van N2)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 26_26
Perceel: LOT-0027
Titel: Perceel 27 (Arrondissement Leuven ten noorden van N2)
Beschrijving: Perceel 27 (Arrondissement Leuven ten noorden van N2)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 27_27
Perceel: LOT-0028
Titel: Perceel 28 (Arrondissement Halle-Vilvoorde)
Beschrijving: Perceel 28 (Arrondissement Halle-Vilvoorde)
Interne identificatiecode: AMB/2024/2 28_28