62349-2022 - MededingingBelgië-Gent: Diensten voor ontwikkeling van software voor ERP (Enterprise resource planning)
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor de implementering en onderhoud van een Dynamics365: financiële oplossing
Referentienummer: Arteveldehogeschool-AHS/2022/003-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72212451 Diensten voor ontwikkeling van software voor ERP (Enterprise resource planning)
II.1.4.
Korte beschrijving
Arteveldehogeschool vzw is op zoek naar een partij voor het implementeren van een financieel softwarepakket binnen de Microsoft D365 omgeving. Meer bepaald gaat het om:
1. D365 Finance and Operations en eventuele uitbreidingsmodules;
of
2. D365 Business Central en eventuele uitbreidingsmodules.
Arteveldehogeschool voorziet de nodige licenties voor deze software. De licenties maken dus geen deel uit van de opdracht. De opdrachtnemer zal in dialoog gaan met Arteveldehogeschool over de implementatie van deze pakketten. Een deelnemer aan de dialoog kan beide pakketten in overweging nemen voor zijn voorgestelde oplossing(en).
Met deze concurrentiegerichte dialoog wil de aanbestedende overheid een dialoog voeren met bedrijven en/of combinaties van bedrijven die actief zijn op de markt van ERP-systemen en de nodige kennis en ervaring hebben om oplossingen uit te werken die voldoen aan de behoeften van de aanbestedende overheid teneinde tot de sluiting van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer te komen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht zal worden uitgewerkt volgens de principes van Agile Software Development onder meer maar niet beperkt tot: - geregelde oplevering van werkende software d.m.v. sprints; - face-to-face communicatie (digitaal of ter plaatse op onze campus); - doorlopend uitklaren en verfijnen van requirements en prioriteiten doorheen de hele softwareontwikkeling; - ontwikkeling in nauwe samenwerking met AHS software met oog op eenvoud en standaardisering. De opdrachtnemer beschikt over ervaren profielen voor zowel project management, functionele analyse en agile development. De opdracht omvat, naast de initiële implementatie van de software onder meer: een SLA, verdere ondersteuning, onderhoud en uitvoeren van upgrades, etc. na initiële oplevering. Tijdens de looptijd van de overeenkomst kunnen er ook ad hoc opdrachten worden geplaatst en uitgewerkt.