623582-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: IJsbestrijdingsmiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering en onderhoud Sneeuwruim Units
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
24951310 IJsbestrijdingsmiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van levering en onderhoud van:
- 3 Airport Compact Snow Cleaner Units (Sneeuwruim units)
De hierbij gebruikte procedure is de openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012.
De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Negometrix. Nadere informatie over het gebruik van Negometrix leest u hier.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De levering en onderhoud van:
1. Levering van:
- 3 Sneeuwruim units
2. Gebruikersopleiding voor bediening en gebruik van de:
3. Jaarlijks preventief onderhoud aan de:
4. Optie: Correctief onderhoud aan de:
5. Optie: Leveren van:
- 1 Sneeuwruim unit
Correctief en Preventief onderhoud: