2. Procedure
Procedure
Titel: Broker dienstverlening inhuur
Beschrijving: Scope van de opdracht De volgende diensten zijn onderdeel van de scope van deze Opdracht: - Het leveren en inzetten van Inhuurprofessionals conform SLA inclusief werving, intake, pre-selectie en aannemen/afwijzen; - Borgen van een adequaat netwerk van Inhuurprofessionals (Leveranciers) die voldoen aan de eisen en wensen van deze aanbesteding; - Het (samen)werken vanuit één inhuursysteem (VMS) van Hogeschool Utrecht; - Leveren van specifieke expertise met betrekking tot de inzet van Inhuurprofessionals; - Het zorgdragen en verstrekken van rapportages en management informatie; - Het contracteren van de Inhuurprofessional waaronder het opstellen van een screeningsdossier en contract/modelovereenkomst; - Het verstrekken van facturen en uitbetalingen aan de Inhuurprofessional op basis van goedgekeurde uren in het VMS .
Interne identificatiecode: HU.INK.024.015
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000