2. Procedure
Procedure
Titel: WMO Trapliften
Beschrijving: De gemeente is voornemens elk individueel, de levering en de servicedienstverlening van Wmo voorzieningen, vast te leggen in een nieuwe overeenkomst bij één (1) opdrachtnemer. De grondslag is de vigerende wet- en regelgeving van de Wet maatschappelijke ondersteuning, zodat alle voorwaarden en procedures ter zake van toepassing zijn. De opdracht betreft een raamovereenkomst met een maximum opdrachtwaarde van € 3.200.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44115600 Trapliften
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Trapliften
Beschrijving: 1. het leveren van Trapliften; 2. het plaatsen van Trapliften; 3. het in onderhoud houden van Trapliften (Correctief en Preventief); 4. het verwijderen van Trapliften. De opdracht betreft een raamovereenkomst met een maximum opdrachtwaarde van € 3.200.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Twee verlengingsopties voor een periode van 24 maanden per optie.