62388-2022 - MededingingBelgië-Brugge: Softwareprogrammering en -advies
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Brugge.be en deelwebsites: ontwikkeling en onderhoud.
Referentienummer: Brugge-BRUGGE-2022-001-FG-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72200000 Softwareprogrammering en -advies
II.1.4.
Korte beschrijving
Klantgerichtheid staat centraal in de digitale strategie van de Stad Brugge. Bewoners, bezoekers en ondernemers moeten op een gebruiksvriendelijke, laagdrempelige en toegankelijke manier vlot online toegang hebben tot alle dienstverlening van de stad. Onze ambitie is digital first, niet digital only.
Om deze ambitie waar te maken, zoekt Stad Brugge een partner voor een duurzame samenwerking voor de ontwikkeling en het onderhoud van meerdere websites. In 2013 won Stad Brugge met brugge.be de Agoria-prijs voor beste e-governmentproject. Ook met de nieuwe website willen we blijven inzetten op innovatie en een voortrekkersrol innemen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72413000 Diensten voor het ontwerpen van websites, 72415000 Verlenen van host-diensten voor websites
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding