See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: AMMO24-5010 - Ontwerp, productie en uitvoering van de tentoonstelling Routes in de Universiteitsbibliotheek in het kader van 600 jaar KU Leuven
Beschrijving: AMMO24-5010 - Ontwerp, productie en uitvoering van de tentoonstelling Routes in de Universiteitsbibliotheek in het kader van 600 jaar KU Leuven
Interne identificatiecode: AMMO24-5010
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79950000 Organiseren van tentoonstellingen, beurzen en congressen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AMMO24-5010 - 1
Interne identificatiecode: 1