624096-2022 - MededingingNederland-Sint-Michielsgestel: Telecommunicatiediensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Cloud telefonie
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
64200000 Telecommunicatiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Via deze Openbare Europese Aanbesteding 'Cloud telefonie' wil Stichting Koninklijke Kentalis, Stichting Kentalis Onderwijs, Stichting Kentalis Zorg (hierna ook wel te noemen: Aanbestedende dienst, Opdrachtgever en/of Kentalis) een overeenkomst sluiten met een leverancier (hierna ook wel  Inschrijver en/of Opdrachtnemer genoemd).
Met de aanbesteding voor Cloud telefonie wil Kentalis aansluiten op de toekomst en gebruik maken van actuele technologische oplossingen op basis van marktstandaarden.
Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een overeenkomst met één Opdrachtnemer  voor de levering van Cloud telefoniedienstverlening conform de door Kentalis gestelde eisen en marktconforme tarieven, beide gedurende de looptijd van de overeenkomst.
De beoogde ingangsdatum van de overeenkomsten is 1 juli 2023 met een looptijd van 4 jaar en verlengingsopties van 2x 2 jaar.
De documenten die behoren bij deze aanbesteding zijn te vinden bij de 'Vragenlijsten'.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding