2. Procedure
Procedure
Titel: ARC-25-0038 - Ontwerpstudie nieuwe linkeroever op het kanaal naar Charleroi tussen de Bospoortbrug en de Misiabrug in Halle
Beschrijving: De opdracht wordt onderverdeeld in volgende vaste en voorwaardelijke gedeelten: • Vast gedeelte: Voorafgaandelijk onderzoek en opmaak voorontwerp • Voorwaardelijk gedeelte 1: Opmaak uitvoeringsontwerp en aanbestedingsdossier • Voorwaardelijk gedeelte 2: Opmaak omgevingsvergunning • Voorwaardelijk gedeelte 3: Ontwerpstudie en opmaak uitvoeringsontwerp van de wegenis Suikerkaai • Voorwaardelijk gedeelte 4: Bijstand tijdens de werken De diensten omvatten: - Het onderzoeken van de bestaande situatie; - Het inventariseren van kabels en leidingen; - Het opstellen van een programma voor het grondonderzoek (geotechnisch en milieu-hygiënisch); - Het uitvoeren van het veldwerk van het geotechnisch grondonderzoek; - Stabiliteitsstudie nieuwe oever; - Overleg met stakeholders (stad Halle, Rivertours, omliggende bedrijven, ...) - Het bijwonen van stuurgroepvergaderingen en infomomenten; - Het opmaken van een sloopopvolgingsplan; - Het opmaken van een voorontwerp, definitief ontwerp en uitvoeringsontwerp; - Het opstellen van de nodige vergunnings- en aanbestedingsdossiers voor de uitvoering van de werken; - Het begeleiden van de aanbestedende overheid tijdens de uitvoering van de werken; - Het technisch en administratief ondersteunen van de aanbestedende overheid; - BIM - Bouwwerk Informatie Management De opdracht omvat het opbouwen van een BIM-model van de objecten vervat in de opdracht. Dit BIM-model moet de nodige ondersteuning bieden voor het uitvoeren van een kwaliteitsvolle studie, tijdens de overlegmomenten met de (gezamenlijke) aanbesteder(s) en/of andere projectpartners en voor het verifiëren van de studie door de (gezamenlijke) aanbesteder(s). Het model zal nadien ook gebruikt worden als input voor de uitvoeringsfase van de werken en het latere beheer en onderhoud en de exploitatie van de infrastructuur. Het BIM-aspect van de opdracht wordt verder gedetailleerd in het technisch gedeelte en het BIM-uitvoeringsplan.
Interne identificatiecode: ARC-25-0038
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
Aanvullende classificatie (cpv): 71325000 Ontwerpen van fundering, 71330000 Diverse technische dienstverlening, 71322000 Technische ontwerpen voor constructie van civieltechnische werken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARC-25-0038 - 1
Interne identificatiecode: 1