624305-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Mobiele containers voor bijzondere doeleinden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leveren en onderhouden van 3 Expeditionaire duikcontainers
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34221000 Mobiele containers voor bijzondere doeleinden
II.1.4.
Korte beschrijving
De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding voor de levering van 3 Expeditionaire duikcontainers.
Optioneel is het afroepen van een meerbehoefte van 1 stuks opgenomen onder gelijke voorwaarden.
Tevens zal als onderdeel van deze aanbesteding ook een 10 jarige onderhoudsovereenkomst voor het verrichten van preventief onderhoud, correctieve reparaties en modificatieve aanpassingen worden aanbesteed.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
37412200 Duik- en snorkeluitrusting, 37412240 Duikinstrumenten of toebehoren
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het betreft de ontwikkeling, aanschaf en levering inclusief 10 jaar onderhoud op ILM en DLM niveau van de 3 aangekochte Expeditionaire duikcontainers voor de Defensie Duik Groep (DDG).