624334-2022 - MededingingNederland-Oosterhout: Onderhoud van straatverlichting
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud openbare verlichting gemeente Oosterhout 2023
Referentienummer: RAW2022-06 / CI-22002
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50232100 Onderhoud van straatverlichting
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft preventief, correctief en projectmatig onderhoud van de openbare verlichting in de gemeente Oosterhout (Noord-Brabant).
* Preventief onderhoud bestaat uit het planmatig uitvoeren van groepsremplace, het inspecteren en conserveren van lichtmasten.
* Correctief onderhoud bestaat uit het vervangen van lampen, het herstellen van meldingen (hieronder vallen de storingen) en het herstellen van schades als gevolg van schaderijdingen en vandalisme.
* Het projectmatig onderhoud bestaat uit het vervangen, verplaatsen en nieuw plaatsen van lichtmasten.
Het verlichtingsareaal bestaat uit circa 13.270 openbare verlichtingsobjecten en circa 14.280 armaturen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Raamovereenkomst voor het correctief, preventief en projectmatig onderhoud van de openbare verlichting met een areaal van 13.270 verlichtingsobjecten en 14.280 armaturen.
Voor de eisen wordt verwezen naar het bijgaande bestek en bijlagen