624645-2022 - MededingingBelgië-Brugge: Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
N8 Avelgem, aanleg fietspaden Rugge - Kerkhove
Referentienummer: AWV W-Vl-WWV/INV/N8/30/S1-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
II.1.4.
Korte beschrijving
De diensten omvatten oa:
- De opmaak van een startnota
- De opmaak van een projectnota
- De opmaak van een opmeting
- De opmaak van technisch ontwerp
- De opmaak van onteigeningsplannen
- De opmaak van aanbestedingsdossier
- De opmaak van aanvraagdossier voor de omgevingsvergunning
- De opvolging in uitvoering
- De communicatie en participatie
- BIM - Bouwwerk Informatie Management
De opdracht omvat het opbouwen van een BIM-model van de objecten vervat in de opdracht. Dit BIM-model moet de nodige ondersteuning bieden voor het uitvoeren van een kwaliteitsvolle studie, tijdens de overlegmomenten met de (gezamenlijke) aanbesteder(s) en/of andere projectpartners en voor het verifiëren van de studie door de (gezamenlijke) aanbesteder(s). Het model zal nadien ook gebruikt worden als input voor de uitvoeringsfase van de werken en het latere beheer en onderhoud en de exploitatie van de infrastructuur.
Het BIM-aspect van de opdracht wordt verder gedetailleerd in het technisch gedeelte.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71311210 Adviezen inzake wegenbouw, 72242000 Maken van ontwerp modellen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding