De Haagse Hogeschool en The Young Digitals zijn voornemens om een partnership aan te gaan met de intentie om met elkaar samen te werken met als doel om jongeren met afstand tot de arbeidsmarkt waardevolle online marketing en communicatie werkervaring aan te bieden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding