Aanbestedende Dienst wenst met onderhavige Opdracht een optimale samenwerking te creëren tussen Opdrachtgever en Opdrachtnemer op het gebied van de schoonmaak van de zwembaden.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocument voor meer informatie.