2. Procedure
Procedure
Titel: Controle Veiligheidsaarding
Beschrijving: Dunea heeft behoefte aan een partij die een controle kan uitvoeren bij de klant om te bepalen of deze afhankelijk of onafhankelijk van de drinkwaterinstallaties is geaard. Dit heeft als doel om te borgen dat personeel van Dunea veilig kan werken aan de drinkwaterinstallatie.
Interne identificatiecode: 2024-1112RH
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631000 Technische inspectiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71630000 Technische controle- en testdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 2 000 stuks