62516-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Diensten voor opleidingsprogramma
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
SZW ROVK EA Leerbegeleiders
Referentienummer: 201865005.011.027
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
80521000 Diensten voor opleidingsprogramma
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Leer- en Ontwikkelplein (LO-plein) biedt de medewerkers van de Ministeries van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS), Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW) en Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) verschillende leer-en ontwikkelinterventies aan. Wij zoeken vakkundige mensen voor het begeleiden van deze ontwikkeltrajecten, omdat de huidige overeenkomsten aflopen. Zie verder het Beschrijvend Document.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 500 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor meerdere percelen, maximumaantal: 3
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
80500000 Opleidingsdiensten, 80530000 Beroepsopleidingsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het Leer- en Ontwikkelplein (LO-plein) biedt de medewerkers van de Ministeries van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS), Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW) en Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) verschillende leer-en ontwikkelinterventies aan. Wij zoeken vakkundige mensen voor het begeleiden van deze ontwikkeltrajecten, omdat de huidige overeenkomsten aflopen.
Wij hebben de opdracht verdeeld in 7 percelen. Elk perceel richt zich op een specifieke doelgroep. Per perceel willen we maximaal twee of drie partijen contracteren. Inschrijvers mogen op maximaal 3 percelen inschrijven. Zie verder het Beschrijvend Document.