2. Procedure
Procedure
Titel: Landelijk - DTP- en Vormgeving
Beschrijving: ProRail heeft als doel om door middel van deze aanbesteding twee dienstverleners te contracteren, die de communicatieopdrachten kunnen verzorgen rondom dtp, vormgeving, (door)ontwikkeling van middelen, advies rondom keuze en inzet van middelen, tekst- en beeldredactie en drukwerk & uitvoering. Gemiddeld 150 opdrachten per jaar voor een maximale waarde van 3.120.000 over maximaal 8 jaren, verdeeld in 4 jaar plus 2 maal de mogelijkheid tot een verlengingsoptie van 2 jaren. Aangezien we twee leveranciers gaan contracteren zal de contractmanager van ProRail de opdrachten zodanig verdelen dat de nummer 1 60% van de contractwaarde uitvoert en de nummer 2 40% van de contractwaarde.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79553000 Desktop-publishing-diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten, 79415200 Ontwerpadviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Landelijk - DTP en Vormgeving
Beschrijving: ProRail heeft als doel om door middel van deze aanbesteding twee dienstverleners te contracteren, die de communicatieopdrachten kunnen verzorgen rondom dtp, vormgeving, (door)ontwikkeling van middelen, advies rondom keuze en inzet van middelen, tekst- en beeldredactie en drukwerk & uitvoering. Totale en gemaximeerde waarde van € 3.120.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële looptijd is 4 jaar met 2 maal de optie tot verlenging van 2 jaar. De maximale looptijd is dus 8 jaar.