Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Openbare EU aanbesteding meubilair PCBO Amersfoort
Referentienummer: 25.2022.002a
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39160000 Schoolmeubilair
II.1.4.
Korte beschrijving
Openbare EU aanbesteding meubilair PCBO Amersfoort en aanverwante dienstverlening
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 39160000 Schoolmeubilair
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding