2. Procedure
Procedure
Titel: Transporten Wit en Bruingoed (WEB)
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op het transporteren van containers wit en bruingoed (WEB). Dit is een term die in de bedrijfsvoering van opdrachtgever is verweven. Officieel betreft het AEEA; Afgedankte Elektronische en Elektrische Apparaten. Het afgedankt wit en bruingoed wordt momenteel op een 37-tal locaties verzameld, zoals op milieustraten, kringloopwinkels, gemeentewerken en dergelijke. De volle container(s) dienen op afroep verwisseld te worden (leeg voor vol) om ze vervolgens op de verwerkingslocatie van Raod2Work af te leveren. De ingeschatte opdrachtwaarde bedraagt € 325.000 per jaar (excl. Btw).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63111000 Containervervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op het transporteren van containers wit en bruingoed (WEB). De ingeschatte opdrachtwaarde bedraagt € 325.000 per jaar (excl. Btw).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties