2. Procedure
Procedure
Titel: Europese openbare aanbestedingsprocedure Bouw en beheer vier Websites waarvan één met crisisfunctionaliteit
Beschrijving: De VRK is op zoek naar een Opdrachtnemer die het nieuwe platform ontwikkelt en zorgt gedurende de looptijd van de overeenkomst dat het platform up-to-date blijft met de digitale ontwikkelingen. In scope van de aanbesteding valt het volgende • Ontwikkeling en werkend opleveren van een nieuwe websites zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 2023-13
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: deze zijn niet gewijzigd
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: perceel 1
Beschrijving: zie de aanbestedingsstukken geschatte waarde van de opdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: contract kan worden verlengd